Zapraszam na szybki relaks w ciągu dnia

Posted

Masz ochotę na szybki relaks przed pracą lub w ciągu dnia? Zapraszam na półgodzinne spotkania, w ciągu których mogę zaproponować Tobie odprężający masaż, seks i szybką kawkę na początku lub końcu spotkania – sam wybierz, na co masz czas i ochotę 🙂 . Jestem dostępna już od wczesnych godzin porannych, więc możesz odwiedzić mnie przed pracą, nawet jeśli wcześnie zaczynasz dzień.
Zapraszam.
Laura

Oferta specjalna: masaż erotyczny z zakończeniem ręcznym lub oralnym

Posted

Ostatnia oferta specjalna, trwająca w mijającym tygodniu bardzo Wam się spodobała i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Z przyjemnością informuję, że takie “akcje” będą organizowane co miesiąc. Najbliższa oferta masażu z finałem potrwa prawdpodobnie od 3 do 8 kwietnia. O szczegółach będę informować na bieżąco tutaj oraz na nowej stronie lauraa.pl .
Pozdrawiam :*

Laura

Nowa oferta, nowa strona

Posted

Zapraszam na nową strone lauraa.pl oraz do skorzystania z nowej oferty. W nowej ofercie: jeszcze więcej pieszczot, seksu, nowe opcje spotkania 🙂 Szczegóły na stronie.

Nowe godziny pracy

Posted

Ze względu na duże zainteresowanie nową ofertą, zmieniłam godziny pracy. Od teraz będzie można umówić się na masaż od 9:00 do 21:00. Dodałam również niedzielę jako dzień pracujący, więc można mnie odwiedzać przez cały tydzień. Mam nadzieję, że teraz łatwiej będzie zarezerwować termin 😉