Co mnie wyróżnia? Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

masaż erotyczny poznań, masaż nuru Poznań
Być może korzystałeś już z masaży erotycznych. Jeśli tak, to zapewne zauważyłeś, że większość “masaży”erotycznych to zwykłe głaskanie z wątpliwie przyjemnym zakończeniem.

Masaż u mnie to prawdziwy masaż. Podczas masażu możesz naprawdę się odprężyć, zrobić coś dobrego dla swojego ciała, zatracić się w relaksie i odpłynąć.

Jeśli chcesz, możemy spędzić czas na przyjemnej rozmowie lub miło razem pomilczeć 😉 W trakcie masażu panuje nieskrępowana atmosfera. Jestem osobą, która nie stwarza niepotrzebnego dystansu. Większość osób czuje się przy mnie bardzo dobrze i swobodnie.

Masaż jest moja pasją, dlatego wykonuję go rzetelnie i z zaangażowaniem. Na moim masażu nie ma mowy o schematycznej, mechanicznej pracy. Każde ciało jest inne, każdy człowiek też ma inne potrzeby. W pełni to rozumiem, dlatego każda sesja relaksacyjna jest bardzo indywidualna.

W masażach stawiam przede wszystkim na jakość. Lubię widzieć zadowolenie w oczach moich Gości i mieć świadomość, że dałam im przyjemność, którą będą miło wspominać aż do następnej wizyty.

Moje masaże są profesjonalne, lecz też bardzo zmysłowe. W trakcie masażu możesz mnie dotykać, pieścić i całować, aby czerpać ze wspólnych chwil jak najwięcej miłych doświadczeń.

Jeśli od dawna szukasz masażu i jeszcze nikt nie spełnił Twoich oczekiwań, zawitaj do mnie 🙂 U mnie wszystko jest zawsze na najwyższym poziomie – profesjonalny masaż, komfortowy apartament, przytulny pokój do masażu. Na pewno będziesz zadowolony 🙂 Zapraszam.

Więcej o moich masażach dowiesz się z zakładki “Oferta

# masaż nuru Poznań, masaż z seksem poznań, masaż z zakończeniem oralnym ( francuskim ) poznań, masaż seks francuski poznań, masaż z seksem poznań, masaż gfe poznań, masaże erotyczne poznań,
masaż erotyczny poznań

Czym różni się masaż relaksacyjny i masaż nuru?
Masaż relaksacyjny opiera się na technikach masażu klasycznego. Masaż erotyczny odbywa się na macie. W całości wykonywany jest manualnie. Podczas masażu oboje jesteśmy nago. Możesz mnie dotykać, pieścić i całować. Zakończenie masażu może być ręczne lub masaż może zakończyć się seksem.
Masaż relaksacyjny wybierz jeśli:
– zależy Tobie na głębokim relaksie i wyciszeniu
– szukasz bardziej spokojnego masażu z miłym zakończeniem
– chciałbyś zregenerować ciało i rozluźnić spięte mięśnie

Masaż nuru jest najbardziej erotycznym masażem. Masaż odbywa się na macie, oboje jesteśmy nago. Najpierw rozcieram na Twoim ciele ciepły olejek, a następnie masuję Ciebie całym swoim ciałem. Masaż nuru jest bardziej zmysłowy i pobudza wszystkie zmysły. Podczas masażu nuru również możesz pozwolić sobie na dotykanie, pieszczoty i pocałunki. Masaż nuru możemy zakończyć ręcznie lub seksem.
Wybierz masaż nuru jeśli:
– potrzebujesz więcej bliskości i zmysłowości
– zależy Tobie bardziej na pobudzeniu, na doznaniach erotycznych niż relaksacyjnych
– lubisz być aktywny w czasie masażu, chciałbyś pieścić się z masażystką