Masaż relaksacyjny

masaż erotyczny poznań, masaż z zakończeniem poznań
Przed masażem warto się odświeżyć, więc na początku wizyty masz kilka chwil dla siebie, aby wziąć prysznic i przygotować się do masażu.
Po prysznicu zapraszam Ciebie na wygodną matę, gdzie odbywa się masaż. Podczas masażu oboje jesteśmy nago. Wybrać możesz masaż w wersji godzinnej lub półtoragodzinnej. Na pierwszy masaż erotyczny zawsze polecam wersję godzinną. Jest ona najbardziej optymalna – wystarczająco długa, żebyś mógł się odprężyć.

Masaż rozpoczynamy od tylnej części ciała. Powoli rozcieram na Tobie oliwkę i rozmasowuję Twoje ciało – zmęczone mięśnie, spięte plecy, barki i kark. Niespiesznie masuję łydki pośladki oraz uda, dopieszczając szczególnie ich wewnętrzną część… Intensywniejsze techniki przeplatane są łagodniejszym głaskaniem, co daje Tobie najprzyjemniejsze doznania. Następnie zajmujemy się przednią częścią ciała. Teraz możesz mnie swobodnie dotykać i rozbudzać swoją ekscytację. Delikatny masaż nóg, klatki piersiowej i brzucha stopniowo rozgrzewa Ciebie przed finałem.

Finał może być wykonany ręcznie. Istnieje również możliwość masażu zakończonego seksem, abyś mógł poczuć wyjątkową bliskość, namiętność i w pełni się zrelaksować.

Moje masaże są bardzo zmysłowe i dopasowane do Twoich oczekiwań i nastroju. Doznania podczas każdego masażu spotęgowane są dzięki widokom w lustrach oraz możliwości pieszczenia całego mojego ciała. Całości atmosfery dopełnia relaksacyjna muzyka oraz ciepłe światło świec.

Niech masaż erotyczny będzie dla Ciebie oderwaniem od zabieganej codzienności. Podczas tej godziny dla siebie pozwól sobie odciąć się od świata zewnętrznego, wyłącz telefon, spowolnij oddech, nie myśl o dniu codziennym. Bądź tu i teraz, przyjmując relaks w najpiękniejszej formie.

W trakcie masażu masowane jest całe ciało. Celem masażu nie jest tylko rozładowanie napięcia seksualnego. Masaż erotyczny to rytuał, podczas którego odpręża się całe ciało, a osoba masowana doświadcza pełnego, głębokiego relaksu, którego ukoronowaniem jest spełnienie seksualne.

W czasie masażu panuje cisza, spokój oraz atmosfera sprzyjająca relaksowi. Zapewniam pełną dyskrecję.

Masaż wykonuję nago. Na życzenie mogę założyć do masażu pończochy.


W tej wersji masażu oferuję:

Masaż relaksacyjny / klasyczny

Profesjonalny masaż

Masaż na macie, nago

pieszczoty

pocałunki ciała

zakończenie ręczne

masaż zakończony seksem

możliwość wspólnego prysznica

możliwość wzajemnego masażu

seks oralny

seks klasyczny

 seks tylko w zabezpieczeniu

 seks w różnych pozycjach

pończoszki (na życzenie)

 możliwość dwukrotnego spełnienia *

 

* Możliwość dwukrotnego finału (na początku i na końcu masażu) istnieje przy masażu półtoragodzinnym. Pierwszy finał zawsze wykonywany jest ręcznie.

# masaż nuru Poznań, masaż z seksem poznań, masaż z zakończeniem oralnym ( francuskim ) poznań, masaż seks francuski poznań, masaż erotyczny poznań, masaz erotyczny poznan, masażystka poznań

Zalety korzystania z masażu