Masaż NURU

masaż nuru poznań, masaż ciałem poznań
Masaż nuru to najbardziej zmysłowy z masaży erotycznych. Jest bowiem wykonywany ciałem o ciało.

Przed masażem masz chwilę na spokojny prysznic i przygotowanie się do masażu. Następnie przechodzimy na matę i rozpoczynamy sesję nuru. Masaż nuru w moim wykonaniu to namiętny, powolny masaż rozbudzający wszystkie zmysły. Możesz poczuć na sobie moje ciało i każdy jego ruch, dotykać moich piersi i pośladków, poznać zapach i smak mojej skóry oraz doświadczyć namiętnej bliskości. Podczas masażu możesz obserwować w lustrach, jak seksownie poruszam się na Twoich udach, pośladkach i plecach. Spokojna, tantryczna muzyka dopełni aury erotyzmu i roznieci w Tobie pożądanie, a masaż przedniej części ciała rozgrzeje Ciebie przed finałem. Będziesz mógł swobodnie sięgnąć każdego skrawka mojego ciała i całować moje piersi, patrzeć, jak masuję całego Ciebie biustem i poczuć, jak ślizgasz się pomiędzy moimi udami. Masaż może zakończyć się finałem wykonanym ręcznie. Istnieje również opcja masażu nuru zakończonego seksem, która daje możliwość poczucia jeszcze większej bliskości i namiętności.

Masaż nuru sprawi, że wyjdziesz ode mnie dopieszczony, zrelaksowany i zapragniesz wrócić po więcej.

Oferta NURU  kierowana jest do osób, które pragną przeżyć wyjątkowe chwile, poczuć iskierkę autentycznej zmysłowości, doświadczyć bliskiego masażu na najwyższym poziomie, bez pośpiechu i schematycznych ruchów.


 

Dlaczego warto wybrać właśnie moje nuru?

W swoich masażach stawiam przede wszystkim na jakość 🙂 Podczas wizyty będziesz mógł się czuć swobodnie i w pełni korzystać z relaksu. Staram się, żeby każdy masaż przebiegał jak miła wizyta u nieco niegrzecznej koleżanki 😉 Masuję z wyczuciem i bez pośpiechu. Jestem młoda, piękna, miła i mam w sobie dużo naturalnego seksapilu i namiętności.
Mam nadzieję, że złapiemy tę wspólną iskierkę i doświadczysz najlepszego nuru swojego życia.

Zapraszam.


  W tej wersji masażu oferuję:

Masaż NURU / masaż ciałem

Masaż na macie, nago

pieszczoty

pocałunki ciała

zakończenie ręczne

masaż zakończony seksem

możliwość wspólnego prysznica

możliwość wzajemnego masażu

seks oralny

seks klasyczny

 seks tylko w zabezpieczeniu

 seks w różnych pozycjach

 

Dowiedz się więcej o masażu relaksacyjnym -> KLIK

# masaż nuru Poznań, masaż z seksem poznań, masaż z zakończeniem oralnym ( francuskim ) poznań, masaż seks francuski poznań, masaże erotyczne w poznaniu, masaż erotyczny poznań

Czym różni się masaż relaksacyjny i masaż nuru?
Masaż relaksacyjny opiera się na technikach masażu klasycznego. Masaż erotyczny odbywa się na macie. W całości wykonywany jest manualnie. Podczas masażu oboje jesteśmy nago. Możesz mnie dotykać, pieścić i całować. Zakończenie masażu może być ręczne lub masaż może zakończyć się seksem.
Masaż relaksacyjny wybierz jeśli:
– zależy Tobie na głębokim relaksie i wyciszeniu
– szukasz bardziej spokojnego masażu z miłym zakończeniem
– chciałbyś zregenerować ciało i rozluźnić spięte mięśnie

Masaż nuru jest najbardziej erotycznym masażem. Masaż odbywa się na macie, oboje jesteśmy nago. Najpierw rozcieram na Twoim ciele ciepły olejek, a następnie masuję Ciebie całym swoim ciałem. Masaż nuru jest bardziej zmysłowy i pobudza wszystkie zmysły. Podczas masażu nuru również możesz pozwolić sobie na dotykanie, pieszczoty i pocałunki. Masaż nuru możemy zakończyć ręcznie lub seksem.
Wybierz masaż nuru jeśli:
– potrzebujesz więcej bliskości i zmysłowości
– zależy Tobie bardziej na pobudzeniu, na doznaniach erotycznych niż relaksacyjnych
– lubisz być aktywny w czasie masażu, chciałbyś pieścić się z masażystką

# masaż nuru poznań, masaz nuru poznan, masaż ciałem poznań